Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                Animal Crossing:Wild Word                Obrazek
Kariera nuda je, má však cenné výdaje... Ehm, tedy příjmy.
Na úplném počátku hry coby čerstvý přistěhovalec bez dostatku hotovosti samozřejmě nemůžete pomýšlet na koupi vlastního bydlení. Nezůstanete však bezprizorní – s nabídkou, která se neodmítá přijde místní provozovatel obchodu smíšeným zbožím. Sice se nejedná o bezcitného lichváře, leč abyste mu splatili váš dluh a posléze i vydělali nějakou tu grešli, budete se muset jako jeho „pomocník“ něco otáčet! Ale cesta na společenské výsluní musí někde začít!

A ta kuchyň – obyčejnej sektor!
Ať už patříte mezi náruživé znalce a sběratele nejrůznějších bytových doplňků anebo v tomto sortimentu nenacházíte příliš velké zalíbení, počtem, variabilitou a důslednou propracovaností herní „veteše“ zkrátka musíte být nadšeni! Ač se to může zdát k nevíře, zařizování virtuálního příbytku nadchne bezezbytku každého!

Jaro, léto podzim a zima...
Díky obvodu reálných hodin uvnitř Nintenda DS plyne v této hře čas úplně stejně jako ve skutečnosti! Nejenom že se střídá den a noc, ale dočkáte se i reakcí na aktuální roční období. Čili zapomeňte na lyžování v parném létě anebo sbírání kaštanů za krutých lednových mrazů! Věřte tomu, že každý den pro vás bude mít báječný svět Animal Crossingu nějaké nové překvapení!

Wi-Fi
Díky internetové službě Nintendo Wi-Fi Connection se můžete s ostatními hráči hry navštěvovat ve svých městech. Ba co víc – můžete si vyměňovat dárky, posílat vzkazy a věnovat se dalším společným kratochvílím! V tomto ohledu překonává Animal Crossing: Wild World hranice běžné počítačové hry a stává se zajímavým socializačním experimentem! Bonusová otázka na závěr: když za pouhých pár měsíců provozu nasbírala internetová služba Nintendo WFC jubilejního miliontého uživatele, kterou hru měl právě asi onen šťastlivec zasunutou ve svém Nintendu DS?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář